Program audiente

Program audiențe - Inspectori I.S.J.

Nr. crt. Funcție Numele și prenumele Ziua Interval orar
1 Inspector școlar general OPRIȘAN GIGI Luni  
Marți 14-16
Miercuri  
Joi  
Vineri  
2 Inspector școlar general adjunct DELEA MIRELA Luni  
Marți  
Miercuri 9-11
Joi  
Vineri  
3 Inspector școlar general adjunct RENTEA VIRGINIA Luni  
Marți 12-14
Miercuri  
Joi  
Vineri  
4 Inspector şcolar pentru  fizică şi chimie  ALEXANDRESCU ADRIANA LUMINIȚA Luni 10-11
Marți  
Miercuri  
Joi  
Vineri 13-14
5 Inspector şcolar pentru educaţie fizică şi sport - 2  BĂDICA ȘTENGHEL FLORINEL ROBERTINO Luni 10-11
Marți  
Miercuri 11-12
Joi  
Vineri  
6 Inspector şcolar pentru minorităţi - 3 BICĂ MIHAI Luni 10-11
Marți 9-10
Miercuri  
Joi  
Vineri  
7 Inspector şcolar pentru implementarea descentralizării instituţionale CIOCHIR COSTEL Luni 10-11
Marți  
Miercuri 10-11
Joi  
Vineri  
8 Inspector şcolar pentru religie NECULA DANIEL MIHAI Luni 10-11
Marți  
Miercuri 15-16
Joi  
Vineri  
9 Inspector şcolar pentru educaţie permanentă ANDRAS ILDIKO VERA Luni 12-14
Marți 12-14
Miercuri  
Joi  
Vineri  
10 Inspector şcolar pentru implementarea descentralizării instituţionale,  învăţământ particular şi alternative educaţionale BUFNEA MARIAN Luni  
Marți 11-13
Miercuri 9-11
Joi  
Vineri  
11 Inspector şcolar pentru învăţământ  primar  CIOBANU DANA MIHAELA Luni 13-15
Marți  
Miercuri  
Joi  
Vineri 12-14
12 Inspector şcolar pentru învăţământ profesional şi tehnic - 1 DINACI DANIELA Luni 9-11
Marți  
Miercuri  
Joi 10-12
Vineri  
13 Inspector şcolar pentru limba şi literatura română ENE MARIANA NICOLETA Luni 9-11
Marți 14,30-16,30
Miercuri  
Joi  
Vineri  
14 Inspector şcolar pentru implementarea descentralizării instituţionale FILIP CONSTANTA Luni 9-11
Marți 9-11
Miercuri  
Joi  
Vineri  
15 Inspector şcolar pentru învăţământ preprimar GAGHII MANUELA ADRIANA Luni 13-15
Marți 13-15
Miercuri  
Joi  
Vineri  
16 Inspector şcolar pentru învăţământ  primar - 4 GHEORGHIU CORINA IONICA Luni 13-15
Marți 13-15
Miercuri  
Joi  
Vineri  
17 Inspector şcolar pentru monitorizarea curriculumului descentralizat GUȚU MARINELA Luni 13-15
Marți  
Miercuri  
Joi  
Vineri 10-12
18 Inspector şcolar pentru limbi moderne IANCU LEONTINA LETIȚIA Luni 9-11
Marți  
Miercuri 13-15
Joi  
Vineri  
19 Inspector şcolar pentru istorie, geografie - 5 NICHITA ADRIAN Luni  
Marți 14-15
Miercuri 14-15
Joi  
Vineri  
20 Inspector şcolar pentru matematică   STAICU ION Luni 14-16
Marți  
Miercuri  
Joi 10-12
Vineri  
21 Inspector şcolar pentru dezvoltarea resursei umane şi mentorat STĂNESCU GEORGETA Luni 9-11
Marți  
Miercuri 14-16
Joi  
Vineri  
22 Inspector şcolar pentru proiecte educaţionale TROFIN ADRIANA LELIA Luni 12-14
Marți  
Miercuri  
Joi  
Vineri 12-14
23 Inspector şcolar pentru managementul resurselor umane ȚINCU ELENA Luni 14-16
Marți  
Miercuri 12-14
Joi  
Vineri  
         
NOTĂ: prin fișa postului sunt alocate următoarele:
1 -  informatica la inspectorul şcolar pentru învăţământ profesional şi tehnic;
2 -  biologia la inspectorul şcolar pentru educaţie fizică şi sport;
3 -  artele la inspectorul şcolar pentru minoritati;
4învăţământul special la inspectorul şcolar pentru învăţământ  primar.
5 - socio-umane la inspectorul școlar pentru istorie, geografie